Ukitas

Ukitas

Ukitas je akustické hudobné zoskupenie v podaní Nikoly Benedikovičovej a Terézie Gregušovej. Srdcia obecenstva si získajú nie len vďaka prepracovaným cover verziám domácich aj svetových hitov, taktiež zaujmú nežným vzhľadom a eleganciou.

Repertoár pozostáva prevažne z anglických a španielskych evergreenov a vyniká práve voľbou nevšedných hudobných nástrojov. Speváčky sa doprevádzajú hrou na ukulele / v kombinácii s pianom. (https://youtu.be/muZwpTZtSVM)

V spolupráci s violistom prinesú na váš večierok príjemnú podmazovú hudbu, komornú, romanctickú a chill-outovú atmosféru, vhodnú ako nerušivý doprovod k slávnostnej večeri, prípadne otvorenie podniku

Pre letné podujatia, záhradné eventy, open-air party sú výbornou voľbou v kombinácii so španielskymi gitarami a širokým latino playlistom.

Novinkou Ukitas je live hudobné performance s bubeníčkou a elektronickým podmazom, vhodné ako show na väčšie firemné večierky a festivalové pódiá. (https://youtu.be/jVxcrakPg6w)

Hudobníčky sa netaja pozitívnym vzťahom k móde, preto sú dokonalou voľnou na módne udalosti a fashion shows.

Organizujete detské podujatia? Aj tu je možné osloviť Ukitas! Speváčky majú vytvorený 90 minútový program pre najmenších. Deti sa vďaka piesňam naučia po anglicky a zabavia sa na známe slovenské pesničky spolu s animátormi, ktorí majú pre deti pripravené zábavné tanečné choreografie.

Ukitas hovoria plynule po anglicky. Sú známe nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Majú za sebou letný kontrakt na ďalekej Srí Lanke a neukoľkonásobne vystúpili v Egypte. Reprezentovali nás na oslave Nežnej revolúcie organizovanej ambasádou SR a ČR, zviditeľnili sa na podujatí Európe Day pod hlavičkou Veľvyslanca Európykej Únie a ako prvé Slovenky dostali možnosť vystúpiť v historickej Alexandrijskej knižnici. (https://youtu.be/4kqm2q-d6Bs)